Dvorková slavnost

Dovolujeme si pozvat všechny děti, rodiče, zaměstnance a přátele ZŠ Korunovační na Dvůr dokořán - letní dvorkovou slavnost na oslavu konce školního roku, a to ve středu 28.6.2017 od 16-19hod na školním dvoře ZŠ Korunovační.

Slavnost je místem přátelských setkání, společného příjemně stráveného času, dobrého občerstvení v sousedské kavárně a také rozvíjení komunity naší školy. Doprovodný program potěší děti i dospělé: malování na obličej, zpívání, dětský koutek (Anglická družina), ukázky bojového umění (Sebeobrana Praha 7 Holešovice), soutěže pro děti, atd.

Vstupné - nějaká dobrota na společný stůl, ať už z vlastní kuchyně nebo z obchodu:)